جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 62989
  تاریخ انتشار : 27 آبان 1393 11:33
  تعداد بازدید : 354

  رسیدگی به پرونده متخلفان دارویی در تعزیرات حکومتی

  مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گلستان از محکومیت متخلفان در بخش بهداشت، درمان، دارو و دامپزشکی به مبلغ بیش از 918 میلیون ریال جزای نقدی خبر داد.

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حسین حسن‎پور بیان کرد: در 7 ماه امسال تقریبا یک‎هزار و 338 فقره پرونده در بخش بهداشت، درمان، دارو و دامپزشکی وارد تعزیرات حکومتی گلستان شد که یک‎هزار و 334 فقره پرونده مختومه شد.

  وی تصریح کرد: حدود یک‎هزار و 40 فقره عدم رعایت بهداشت محیط، 268 مورد عرضه و تحویل کالای غیربهداشتی، 10 فقره عدم حضور مسئول فنی و سه مورد عدم الصاق برچسب اطلاعاتی، ثبت تخلف شده است.

  مدیرکل تعزیرات حکومتی گلستان یکی از صلاحیت‎های مهم این سازمان را در رسیدگی به تخلفات بهداشتی، دارویی و درمان برشمرد و افزود: شعبه ویژه امور بهداشتی، دارویی و درمان مامور رسیدگی به پرونده‎های این بخش است.

  حسن‎پور بیان کرد: برخی تخلفات بهداشتی در جامعه علاوه بر اینکه افراد را از نظر اقتصادی متضرر می‎کند موجب به خطر افتادن سلامت جسم افراد نیز می‎شود؛ لذا این موضوع با حساسیت ویژه‎ای مورد رسیدگی قرار می‎گیرد و با متخلفان با اشد مجازات احصاء شده در قوانین موضوعه برخورد خواهد شد.

  وی با اشاره به اینکه بدون همکاری و مشارکت مردم هیچ کاری به نتیجه نخواهد رسید، تاکید کرد: امید به پیشرفت در هر زمینه‎ای با مشارکت مردم قابل تحقق است.

  مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گلستان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف واحدهای تولیدی مواد غذایی یا داروخانه‎ها، بیمارستان‎ها، درمانگاه‎ها، مراکز درمانی، کلینیک‎ها و سایر مراکز زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی، آن را به تعزیرات حکومتی سراسر استان گزارش کنند تا با متخلفان در صورت اثبات تخلف برخورد صورت بگیرد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28160117
اکنون :
127