جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 63120
  تاریخ انتشار : 28 آبان 1393 13:10
  تعداد بازدید : 347

  بازدید از پروژه های در حال اجرای شهرداری شیراز توسط سازمان بازرسی

  رییس منطقه 3 سازمان بازرسی کل کشور و بازرس کل استان فارس، از پروژه های در حال اجرای شهرداری شیراز بازدید کرد.

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت الاسلام والمسلمین محمودآبادی با توجه به اهمیت اجرای به موقع پروژه های عمرانی، به لحاظ ضرورت در تسهیل و بهبود حمل و نقل و کاهش بار ترافیکی کلان شهر شیراز خواستار تسریع در تامین اعتبارات لازم جهت کاستن از تعدیل های قانونی شد.

  وی عنوان کرد: تسریع در اتمام پروژه های شهری موجب رضایتمندی و شرینی کام مردم خواهد شد، در غیر آن منجر به افزایش هزینه پروژه ها می شود و نهایتا نارضایتی مردم را به دنبال خواهد داشت.

  محمودآبادی خدمت خالصانه به مردم را با اهمیت توصیف و خاطرنشان کرد: قطعاً اگر خدمت خالصانه باشد مورد رضای حق تعالی و توجه مردم قرار خواهد گرفت و می تواندبه عنوان باقی الصالحات مسئولان مرتبط قلمداد کرد.

  رییس منطقه 3 سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به نظارت به موقع و تاثیر آن در اجرای پروژه ها، نظارت بر کیفیت اجرای پروژه های شهرداری را امری مهم تلقی کرد و خواستار نظارت جدی و فائقه شهردار و سایر عوامل شهرداری بر عملکرد پیمانکارها در فرایند اجرای پروژه ها شد.

  بازرس کل استان فارس ضمن تشکر از اقدامات و فعالیت های عمرانی انجام شده در سطح کلان شهر شیراز توسط شهرداری شیراز، آمادگی اداره کل بازرسی استان را در راستای رفع مشکلات احتمالی در پروژه ها و برنامه های شهرداری اعلام کرد.

  در پایان پاک فطرت شهردار شیراز گزارشی از روند اجرایی پروژه ها، تنگناها و مشکلات پیش رو را ارایه کرد.

  پاک فطرت حضور نمایندگان بازرسی را در کمیسیون های معاملات شهرداری و نظارت آنها در اجرایی پروژه ها را بسیار مثبت ارزیابی و خاطرنشان کرد: مواقعی که نماینده های بازرسی در جلسات و کمیسیون ها حضور دارند نسبت به صورتجلسات تنظیمی اطمینان خاطر بیشتری وجود دارد.

  در این برنامه پروژه های در حال اجرای کوهسار مهدی، پل کابلی ولی عصر(عج)، پل فضیلت، زیرگذر هفت تنان و طرح تعریض خیابان سعدی مورد بازدید قرار گرفت.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28160413
اکنون :
159